Sťažovali sa na vás, udelíme vám pokutu a vy ju láskavo zaplaťte

Autor: Renáta Holá | 24.11.2012 o 13:16 | Karma článku: 11,14 | Prečítané:  2157x

Od spoločnosti, s ktorou spolupracujete, dostanete oznámenie o uložení zmluvnej pokuty  z dôvodu porušenia vnútorných predpisov, lebo ktosi sa na vás sťažoval. Odôvodnenie?

Sucho vymenované body smernice, ktoré ste údajne porušili. Keďže ste si vedomý svojej neviny, podáte námietku voči oznámeniu o uložení pokuty, ktorú riadne zdôvodníte.

Po dvoch a pol týždni obdržíte nasledovnú odpoveď:

„Dňa ... sme obdržali Vaše odvolanie. V náväznosti na vyššie uvedené /vyšie uvedené nikde!!!/a po zvážení všetkých relevalentných skutočností Vám oznamujeme, že spoločnosť naďalej trvá v plnom rozsahu na uloženej pokute, ktorá Vám bola oznámená listom dňa...

Zmluvnú pokutu vo výške... Vás žiadame uhradiť najneskôr do 15 kalendárných dní odo dňa doručenia tohto listu na účet č ....

Vzhľadom na to, že máme záujem na rýchlom a bezproblémovom vyriešení tejto záležitosti, žiadame Vás, aby ste si svoj záväzok vo veci uhradenia pokuty splnili vo vyššie uvedenej lehote "

 

Keďže platí prezumpcia neviny, žiada sa mi jediná odpoveď: „Dňa ... som obdržala Vašu odpoveď na mnou podanú námietku a po zvážení všetkých relevalentných skutočností Vám oznamujem, že naďalej trvám na svojej námietke podanej dňa... Za pochopenie vopred ďakujem."

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Blaha sedel celkom sám. Takto vyzerala konferencia Smeru

Delegáti Smeru hlasovali. Nikto nebol proti.

KOMENTÁRE

Fico preháňal, aby sa stal nenahraditeľným

Cesta Smeru už nie je treťou cestou, ale vraj dramaticky jedinou.

ŠPORT

Lídrom Bory na Tour de France bude Čech, Sagan zabojuje o zelený dres

Leopold König pôjde na Tour so Saganom.


Už ste čítali?